www.fman.cz - domácí potřeby

Zelená rozkládací pohovka Innovation Unfurl Lounger Elegance Green

Tento akční a ve slevě produkt Zelená rozkládací pohovka Innovation Unfurl Lounger Elegance Green od známého výrobce Innovation je k získání u nás nyní za outletovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 50 219 Kč.
Zelená rozkládací pohovka Innovation Unfurl Lounger Elegance Green
Ověřit dostupnost
Značka: Innovation
50 219

Libujete si v efektní jednoduchosti? To si vás kolekce designových rozkládacích pohovek s minimalisticky pojatými tvary z kolekce Unfurl od inovativní nábytkářské značky Innovation získá na plné čáře.

Dánský design skrytý za elegantními tvary a příjemnými potahy, doplňuje funkčnost a dlouhá životnost.

Pohovku snadno rozložíte na pohodlné lůžko pro návštěvy. Pro její komfort si ale jistě najdete i další záminky, proč ji rozložit.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.