Zelená manšestrová postel s roštem a úložným prostorem Meise Möbel Mattis Cord, 180 x 200 cm

Vybavte si ložnici touto dvoulůžkovou postelí Mattis Cord od značky Meise Möbel. Postel je polstrovaná, má strukturovaný povrch, vysoké čelo a... více informací »
Zelená manšestrová postel s roštem a úložným prostorem Meise Möbel Mattis Cord
Značka: Meise Möbel
28 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Vybavte si ložnici touto dvoulůžkovou postelí Mattis Cord od značky Meise Möbel. Postel je polstrovaná, má strukturovaný povrch, vysoké čelo a...

Vybavte si ložnici touto dvoulůžkovou postelí Mattis Cord od značky Meise Möbel. Postel je polstrovaná, má strukturovaný povrch, vysoké čelo a jemně zkosené nohy z masivního dubu. Díky tomu přinese do vašeho interiéru špetku skandinávského stylu. Postel má navíc i rošt a úložný prostor, do kterého můžete schovat třeba náhradní přikrývku.

Poznámka: Matrace nejsou součástí balení.

Zajímavý produkt lze pořídit zrovna na našem webu v populární kategorii dvoulůžkové manželské postele! Mrkněte na skvělé produkty z této populární sekce za báječnou cenu. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Meise Möbel. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Zelená manšestrová postel s roštem a úložným prostorem Meise Möbel Mattis Cord, 180 x 200 cm pocházející od značky Meise Möbel lze koupit právě teď v nabídce skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 28 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,