www.fman.cz - domácí potřeby

Vysoká kuchyňská skříň na vestavnou troubu (šířka 60 cm) Aden – STOLKAR

Tento kvalitní kousek Vysoká kuchyňská skříň na vestavnou troubu (šířka 60 cm) Aden – STOLKAR od společnosti Stolkar pohodlně seženete teď za super cenu! Ceny již od 7 990 Kč.
Vysoká kuchyňská skříň na vestavnou troubu (šířka 60 cm) Aden – STOLKAR
Ověřit dostupnost
Značka: Stolkar
7 990

Díky jednoduchému provedení a střídmému výběru barev lze modulární kuchyňské skříňky Aden vzájemně kombinovat napříč barevnou paletou. Tato je navržená pro instalaci vestavné trouby (cca 59,5 x 59,5 mm).

Dále nabídne výklopnou spodní část opatřenou úchytem s dvířky z melaminové foliované desky o tloušťce 16 mm. Díky pantům se systémem Soft Closing je jejich uzavírání tiché a plynulé bez dobouchnutí. Samotný korpus má pak bílou barvu a je vyrobený z laminované desky o tloušťce 16 mm.

Dobré vědět: Vzhledem k tomu, že jsou korpusy dodávány odděleně, si pořadí skříněk můžete uspořádat dle svého. U skříněk s bočním otevíráním si dále můžete zvolit, zda se budou otevírat na levou či pravou stranu. Nedílnou součást tvoří také soklové lišty odpovídající šířce skříněk a nastavitelné nožky (100 mm), jejichž výšku lze upravit o přibližně 2 cm a vyrovnat tak případné nerovnosti podlahy.

Pracovní deska není součástí balení, ale lze ji dokoupit odděleně. Všechny z nich jsou opatřeny bočními hranami ve stejném dekoru, jako je samotná pracovní deska. Úchytky také nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit odděleně.