www.fman.cz - domácí potřeby

V-Garden Zahradní židle VeGA

Super produkt V-Garden Zahradní židle VeGA od kvalitní společnosti V-Garden snadno můžete pořídit zrovna za super cenu! Nyní zakoupíte za 950 Kč.
V-Garden Zahradní židle VeGA
Ověřit dostupnost
Značka: V-Garden
950

Skládací zahradní židle Vega.
Rozměr židle: 50 x 53 x 83 cm.
Tento zahradní nábytek je určen do exteriéru, interiéru a pergolových prostor .
Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace!!
Židle ze sestavy VEGA SET je vyrobena z tmavě červeného meranti . Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším z tropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled ( má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost , dlouhou životnost , vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost.
Nábytek prodávaný společností V-GARDEN s.r.o patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem , který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.
Zahradní nábytek meranti se vyznačuje atraktivním designem , robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním .
Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod.