www.fman.cz - domácí potřeby

V-Garden VERDEMAX ochranná plachta na zahradní sekačku 6847

Tento diskontní produkt V-Garden VERDEMAX ochranná plachta na zahradní sekačku 6847 od značky se skvělou pověstí V-Garden je k dispozici zde teď opravdu levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč.
V-Garden VERDEMAX ochranná plachta na zahradní sekačku 6847
Ověřit dostupnost
Značka: V-Garden
599

Ochrana plachta na zahradní sekačku uchrání před prachem, deštěm a slunečním světlem, pokud se nepoužívá.
Plachta je omyvatelná vyrobena s vodotěsného polyethylenu s dlouhou životností odolává UV záření.
VERDEMAX nabízí širokou škálu ochranných plachet pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Ochranné plachty chrání před poškozením prachem, deštěm a slunečním zářením.
Vyrobeno z omyvatelného nepromokavého polyethylenu.
Plachty jsou tvarovány a opatřeny očky a lanky. Předností je užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní ochranné plachty s delší životností. Ochrana zahradního nábytku nikdy nebyla tak snadné a rychlé.
Ochranné plachty VERDEMAX jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Ochranné plachty na zahradní nábytek VERDEMAX jsou synonymem pro maximálně spolehlivou ochranu. 

Rozměr plachty: 50×140×90 cm
Hmotnost: 0,48 kg

Vyrobeno v Itálii.
Tip: Když už jsme u plachet, podívejte se i na naši nabídku stínících plachet, které snadno nahradí slunečník, a navíc se lehce přenáší.