www.fman.cz - domácí potřeby

Tmavě šedé pohovka Devichy Levie, 222 cm

Často hledaný výrobek Tmavě šedé pohovka Devichy Levie, 222 cm od populární značky devichy pohodlně nakoupíte u nás za outletovou cenu! Nabídky již od 29 990 Kč.
Tmavě šedé pohovka Devichy Levie
Ověřit dostupnost
Značka: devichy
29 990

Jemnost, kvalita a pohodlí. Takhle by se daly popsat pohovky křesla od značky devichy z kolekce Levie. Tato kolekce se vyznačuje moderní elegancí, která vkusně doplní váš interiér. S tímto kouskem bude i malý byt vypadat jako vystřižený z katalogu o nejkrásnějším domově ♥

Při výrobě nábytku devichy se angažují nejvýznamnější řemeslníci specializujícími se na čalounění. V jejich práci používají struktury z přírodního dřeva, které zajišťuje stabilitu a trvanlivost. Borovicové a bukové dřevo patří k odolnému materiálu, takže se nemusíte bát, že při hupsnutí na pohovku se propadnete až na zem.

Mimo to jsou materiály a tkaniny v sedadlech a opěradlech extrémně odolné vůči mechanickému poškození. Tomu odpovídá udaná hodnota Martindale, která má 40 000 cyklů. Pro srovnání – pro každodenní využití v klasické domácnosti stačí pohovky s hodnotou kolem 20-30 000 cyklů.