www.fman.cz - domácí potřeby

Šedohnědý koberec Flair Rugs Nuru, 60 x 230 cm

Tento designový kus Šedohnědý koberec Flair Rugs Nuru, 60 x 230 cm od této skvělé značky Flair Rugs můžete nakoupit na našich stránkách teď právě výhodně! Nyní za 1 490 Kč.
Šedohnědý koberec Flair Rugs Nuru
Ověřit dostupnost
Značka: Flair Rugs
1 490
Popis produktu

Pokud se sháníte po nápaditě pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krasavce od značky Flair Rugs. Díky své hnědé barvě se dá lehce kombinovat do různých interiérů a jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.