Sada 5 numerických rejstříků s 5 štítky Leitz, A4

Zatočte s pracovním chaosem společně se sadou numerických rejstříků od značky Leitz. Barevné a odolné štítky pomohou vnést na váš pracovní... více informací »
Sada 5 numerických rejstříků s 5 štítky Leitz
Značka: Leitz
139 Kč
Ověřit dostupnost »
Zatočte s pracovním chaosem společně se sadou numerických rejstříků od značky Leitz. Barevné a odolné štítky pomohou vnést na váš pracovní...

Zatočte s pracovním chaosem společně se sadou numerických rejstříků od značky Leitz. Barevné a odolné štítky pomohou vnést na váš pracovní stůl kýžený řád a zároveň jej esteticky zpestří.

Číselný seznam obsahuje 5 štítků, které dokonce můžete potisknout na počítači. Stačí si na webu Leitz zvolit nebo vytvořit návrh textu a můžete tisknout. Přední strana se přizpůsobí vašemu typu tiskárny a lze ji potisknout opakovaně. Nemusíte tak mít strach, že máte pouze jeden pokus. Praktickou vychytávkou je i univerzální multiperforace, tedy proděravění okrajů 11 otvory. Díky tomu můžete rejstříky snadno umístit do pákového pořadače.

Unikátní a oblíbený produkt Sada 5 numerických rejstříků s 5 štítky Leitz, A4 od této skvělé značky Leitz jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 139 Kč.