www.fman.cz - domácí potřeby

Sada 2 světle šedých jídelních židlí sømcasa Anais

Tento skvělý produkt Sada 2 světle šedých jídelních židlí sømcasa Anais od oblíbené značky sømcasa máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Nabídka již od 7 990 Kč.
Sada 2 světle šedých jídelních židlí sømcasa Anais
Zobrazit více
Značka: sømcasa
7 990
Popis produktu

Dopřejte si stylové, pohodlné posezení s touhle krásnou, nadčasovou židlí, která do vašeho domova zapadne, jako by tam byla odjakživa.

O značce:

sømcasa je španělská značka působící na trhu už od roku 1990, jejíž produkty vynikají především originalitou a kvalitou provedení.

Tenhle nábytek je kombinací toho nejlepšího, co nabízí skandinávský design, a špetky jižanského temperamentu. Protiklady se totiž přitahují a tyhle dva aspekty tvoří dokonalý, nadčasově krásný pár, který váš domov rozzáří a dodá mu na nevšednosti.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.