Pastelově zelený samozavlažovací květináč Plastia Doppio

Hit posledních let - pastelové tóny - se nevyhýbá ani zahradě. Tento fešák bude ozdobou interiéru i exteriéru a je jen na vás, co do něj zasadíte.... více informací »
Pastelově zelený samozavlažovací květináč Plastia Doppio
Značka: Plastia
159 Kč
Ověřit dostupnost »
Hit posledních let - pastelové tóny - se nevyhýbá ani zahradě. Tento fešák bude ozdobou interiéru i exteriéru a je jen na vás, co do něj zasadíte....

Hit posledních let – pastelové tóny – se nevyhýbá ani zahradě. Tento fešák bude ozdobou interiéru i exteriéru a je jen na vás, co do něj zasadíte. Nejvíce se tento samozavlažovací květináč osvědčil na pokojovky, jako jsou fialky, ale největší službu udělá s bylinkami. Máte chuť na čerstvou bazalku či tymián? Šup s nimi do květináče Doppio od české značky Plastia.

Objem: 1,2 l substrátu a 0,25 l vody.


Tento kvalitní a žádaný produkt Pastelově zelený samozavlažovací květináč Plastia dostanete pohodlně tu na stránkách v rubrice květináče. Nyní můžete najít parádní kousky z této známé rubriky jednoduše online. Populární dodavatel Plastia pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky Plastia. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a žádaný produkt Pastelově zelený samozavlažovací květináč Plastia Doppio od společnosti s výborným jménem Plastia jednoduše můžete sehnat momentálně na webu za parádní cenu! V akci od 159 Kč.