Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover

Tento exkluzivní produkt Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover od známé značky WENKO jednoduše získáte zrovna dnes za výhodnou cenu! Výhodně za cenu 749 Kč.
Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover
Značka: WENKO
749 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci a doplňky do koupelny od značky Wenko jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale zároveň i skvěle vypadají.

Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků.

K jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné.

Celá sestava jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, Wenko půjde s vámi.

Znáte Wenko? Tato oblíbená německá značka vyrábí praktické a dokonale funkční doplňky do domácnosti, které vám zjednoduší každodenní život. Ať už potřebujete pomoct s úklidem nebo vyřešit organizaci v šatně, koupelně nebo kuchyni, styloví Wenko pomocníci budou vždy správným řešením. ♥