Modrý ochranný bavlněný mantinel do dětské postýlky Mike & Co. NEW YORK Carino, 40 x 210 cm

Kromě polštářků s hravými motivy a na dotek příjemného povlečení do dětské postýlky patří i ochranný mantinel. Zamezíte s ním... více informací »
Modrý ochranný bavlněný mantinel do dětské postýlky Mike & Co. NEW YORK Carino
Kromě polštářků s hravými motivy a na dotek příjemného povlečení do dětské postýlky patří i ochranný mantinel. Zamezíte s ním...

Kromě polštářků s hravými motivy a na dotek příjemného povlečení do dětské postýlky patří i ochranný mantinel. Zamezíte s ním nejrůznějším karambolům, které mohou být pro vaše zlatíčko i nebezpečné. Postel navíc krásně dozdobíte k dokonalosti.

Mantinel můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev.

Akční výrobek Modrý ochranný bavlněný mantinel můžete sehnat již dnes tady na našem webu v oblíbené rubrice dětský textil. Nyní si můžete koupit další produkty z naší sekce snadno online. Věhlasný výrobce Mike & Co. NEW YORK dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Mike & Co. NEW YORK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Modrý ochranný bavlněný mantinel do dětské postýlky Mike & Co. NEW YORK Carino, 40 x 210 cm s pečetí kvality od značky Mike & Co. NEW YORK jde získat právě za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 599 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,