Modré křeslo Teulat Mogi

Křeslo Teulat Mogi je jednoduše šampión. Nejen, že svým moderním vzhledem přitáhne oko mnoha bytových designérů, ale zároveň se může pyšnit... více informací »
Modré křeslo Teulat Mogi
Značka: Teulat
10 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Křeslo Teulat Mogi je jednoduše šampión. Nejen, že svým moderním vzhledem přitáhne oko mnoha bytových designérů, ale zároveň se může pyšnit...

Křeslo Teulat Mogi je jednoduše šampión. Nejen, že svým moderním vzhledem přitáhne oko mnoha bytových designérů, ale zároveň se může pyšnit několika enviromentálními certifikáty kvality, konkrétně STANDARD 100 od OEKO-TEX®, EU Ecolabel, Cradle to Cradle Certified™ Bronze.


Neodolatelný produkt pořídíte prostě tu na stránkách v oblíbené rubrice křesla! Nyní si můžete vybrat zlevněné kousky z této oblíbené rubriky za super ceny! Přední dodavatel Teulat pro vás připravuje top výrobky. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další kousky od značky Teulat. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční produkt Modré křeslo Teulat Mogi od spolehlivé značky Teulat lze nakoupit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena od 10 490 Kč.