MBABY Dětské křesílko růžový Zajíc DKMB0551

Hledáte zajímavý doplněk do dětského pokoje ? Pohodlné plyšové křesílko bude ideální doplňkem do dětského pokoje pro vaše děti. Ideální k... více informací »
MBABY Dětské křesílko růžový Zajíc DKMB0551
Značka: MBaby
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hledáte zajímavý doplněk do dětského pokoje ? Pohodlné plyšové křesílko bude ideální doplňkem do dětského pokoje pro vaše děti. Ideální k relaxaci, četbě a sledování pohádek. Do tohoto křesílka se vaše děti jednoduše zamilují. Křesílko je vyrobené z PUR pěny, která dobře drží tvar, je velmi stabilní a pohodlné. Potah je vyroben z kvalitního, na dotyk příjemného plyšového materiálu s protiskluzovou úpravou na spodní straně. Tato úprava zabraňuje nechtěnému posunutí a tímto zvyšuje bezpečnost. 
UPOZORNĚNÍ – Křesílko je zasíláno ve slisovaném balení. Křesílko vybalte a nechte až 24 hodin vybalené, aby se vrátilo do původní velikosti. 
 
Vlastnosti

vhodné pro děti do 10 let
stabilní 
nosnost 50kg

Materiál

jádro křesílka z PUR pěny
potah plyš 

Rozměry

šířka       70 cm
výška      60 cm
hloubka 45 cm


Tento levný výrobek je k sehnání jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené sekci dětská křesílka. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu. Známá značka MBaby dodává vysoce kvalitní produkty To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky MBaby. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.