Idea Botník se zrcadlem 305397 bílý

Oblíbený a akční kus můžete nakoupit přímo tady a teď na našem webu v populární sekci botníky. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z... více informací »
Idea Botník se zrcadlem 305397 bílý
Značka: Idea
2 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Oblíbený a akční kus můžete nakoupit přímo tady a teď na našem webu v populární sekci botníky. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z...

Oblíbený a akční kus můžete nakoupit přímo tady a teď na našem webu v populární sekci botníky. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z naší sekce snadno online! Věhlasný dodavatel Idea má k dispozici špičkové produkty A tady je důkaz. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky od výrobce Idea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Provedení:
Jednoduchý a moderní skříňový botník je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení bílá. Přední stranu dveří tvoří praktické zrcadlo opatřeno kovovou úchytkou. 
Za dvířky botníku se nachází šest polic, které nabízí prostor pro 12 párů bot.
Montáž dveří je možná na levou i pravou stranu.
Tento dřevěný botník je díky modernímu designu vhodný k použití do předsíní, hal nebo garáží k ukládání obuvi.
Dodáváno v demontu.

Povedený výrobek Idea Botník se zrcadlem 305397 bílý od našeho známého výrobce Idea pořídíte zrovna dnes za outletovou cenu! Nyní zakoupíte za 2 599 Kč.