www.fman.cz - domácí potřeby

V-Garden VERDEMAX stínící plachta 5×5 m 5891 Z

Tento vynikající kousek V-Garden VERDEMAX stínící plachta 5×5 m 5891 Z od našeho známého výrobce V-Garden je k dispozici u nás nyní za výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 2 490 Kč.
V-Garden VERDEMAX stínící plachta 5×5 m 5891 Z
Ověřit dostupnost
Značka: V-Garden
2 490

VERDEMAX nabízí širokou škálu stínicích plachet pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Stínící plachta je moderní náhradou či alternativou zahradního slunečníku, která slouží k zastínění jakýchkoliv ploch, kde se z některých důvodů nehodí slunečník. Výhodou stínící plachty je velká mobilita a variabilita použití a možnost snadného a rychlého přemístění dle aktuální polohy slunce.
Stínící plachty jsou ideálně zhotovené pro vytvoření zastíněných ploch na vaší zahradě. Zesílené prošívání, ocelové kroužky v každém rohu, dodáváno kompletně s upevňovacími lany.

Rozměr: 5 × 5
Barva: zelená
Tkanina: 130 g/m2

Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví. Společnost byla založena v 80. letech v Itálii, má tedy dlouhou tradici a spoustu zkušeností.
Tip: U velebte se ve stínu v houpací síti.