Falco Pohovka Kasiopea

Pohovka Kasiopea je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do každého interiéru. Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy... více informací »
Falco Pohovka Kasiopea
Značka: Falco
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pohovka Kasiopea je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do každého interiéru. Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy a látkové knoflíky na opěrce.
Pohovka je rozkládací. Pomocí ‚Klik Klak‘ systému jednoduše přeměníte pohovku na postel k příležitostnému přespání vaší návštěvy. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Výplň pohovky tvoří kvalitní PUR pěna a je potažena látkou. 
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
 


Kvalitní a žádaný produkt Falco Pohovka Kasiopea je k dostání prostě na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky. Podívejte se na oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Falco má v nabídce prvotřídní zboží Udělejte si radost!