Černý nástěnný kuchyňský organizér Wenko Magna

Nastolte ve své kuchyni náležitý pořádek. S kuchyňským organizérem Magna to půjde snadno. Zatímco horní poličku o velikosti 29,5 x 6 cm... více informací »
Černý nástěnný kuchyňský organizér Wenko Magna
Značka: WENKO
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Nastolte ve své kuchyni náležitý pořádek. S kuchyňským organizérem Magna to půjde snadno. Zatímco horní poličku o velikosti 29,5 x 6 cm...

Nastolte ve své kuchyni náležitý pořádek. S kuchyňským organizérem Magna to půjde snadno.

Zatímco horní poličku o velikosti 29,5 x 6 cm využijete zejména na kořenky, olivový olej či jiná nezbytná dochucovadla, šest háčků umístěných na spodní straně organizéru se skvěle hodí na zavěšení utěrky či kuchyňského náčinní. Při vaření jistě přijde vhod i držák na kuchyňskou roli o délce 29 cm, kterou tak budete mít neustále po ruce.

Tyče upevněné pomocí silikonových kroužků jsou vyrobené z vysoce kvalitního bambusu. V kombinaci s rámovou konstrukcí z bílého kovu s práškovým nástřikem dodají vaší kuchyni trendy a nápaditý vzhled.

Organizér připevníte ke zdi pomocí dvou širokých magnetů, které se nacházejí na zadní straně. Alternativně ho lze uchytit i díky přiložené oboustranné lepící pásce.

Tento kvalitní a žádaný kousek Černý nástěnný kuchyňský organizér Wenko Magna od značky s dlouholetou tradicí WENKO snadno seženete na našich stránkách nyní za parádní cenu. Nyní pořídíte od 999 Kč.