BRW Sedací souprava Přemek III Lux – Amore 20 světle modrá/Soro 9

Moderní a praktická rohová sedací souprava Přemek III Lux je čalouněná látkou v barvě Amore 20 světle modrá/Soro 93 šedá. Sedačka je do první... více informací »
BRW Sedací souprava Přemek III Lux - Amore 20 světle modrá/Soro 9
Značka: BRW
14 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní a praktická rohová sedací souprava Přemek III Lux je čalouněná látkou v barvě Amore 20 světle modrá/Soro 93 šedá. Sedačka je do první...

Moderní a praktická rohová sedací souprava Přemek III Lux je čalouněná látkou v barvě Amore 20 světle modrá/Soro 93 šedá. Sedačka je do první montáže univerzální, je možné ji tedy sestavit s rohem vpravo nebo vlevo.
Snadno se rozkládá díky podpůrnému automatu. Součástí sedačky jsou 2 praktické úložné prostory. Na této sedací soupravě se pohodlně spí díky bonellovým pružinám v sedáku i opěráku. Je proto vhodná i ke každodennímu spaní.
Po rozložení vznikne rovná spací plocha o velikosti 121 x 208 cm.
Systém taštičkového vyplnění opěrných polštářů zabezpečuje vysoký komfort opěry, vyšší odolnost polštářů a ergonomické přizpůsobení tělu.
Jednoduchý a rovný design vysokých područek dává optimální a stabilní podpěru.
Součástí sedačky jsou 3 opěrné a 2 ozdobné polštáře a 1 područkový polštář.
Výška sedáku je 45 cm, hloubka bez polštářů je 76 cm, s polštáři 53 cm.

Tento akční kus BRW Sedací souprava Přemek III Lux - Amore 20 světle modrá/Soro 9 od známého předního výrobce BRW máte možnost najít právě teď opravdu levně! Cena již od 14 999 Kč.