BRW Jídelní židle Kent TXK-EKRS-P

Tento nejprodávanější produkt BRW Jídelní židle Kent TXK-EKRS-P je dostupný již dnes tady a teď na našich stránkách v populární sekci kent!... více informací »
BRW Jídelní židle Kent TXK-EKRS-P
Značka: BRW
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento nejprodávanější produkt BRW Jídelní židle Kent TXK-EKRS-P je dostupný již dnes tady a teď na našich stránkách v populární sekci kent! Vyhledejte si ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tento vyjímečný výrobce BRW vám představuje vysoce kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele BRW. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Provedení: Jídelní židle s područkami ze systému KENT je zhotovena v kombinaci dřevěné konstrukce v dekoru kaštanu a čalounění na sedáku i opěráku z potahové látky 1091 (319) – viz vzorníky níže.
Klasický nábytek série KENT nabízí vkusný rustikální design. Vyznačuje se především bohatým zdobením v podobě vyřezávaných lišt, soklů a dvířek, jemných kovových úchytek, fazetovaných hran skel vitrín – to vše mu dodává až historický nádech.
Bohaté ozdoby vyplní interiér atmosférou časů dávno minulých. Jako v domech z minulosti…
Komponenty systému jsou na výběr ve 2 barevných provedeních: kaštan a dub amsterdam.
Zboží je dodáváno v demontu.