www.fman.cz - domácí potřeby

Béžový budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock

Kvalitní a oblíbený produkt Béžový budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock od výrobce s mnohaletou tradicí Gingko seženete v naší online nabídce za super cenu! Nyní pořídíte jen za 1 090 Kč.
Béžový budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock
Ověřit dostupnost
Značka: Gingko
1 090
Popis produktu

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý – reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne.

Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu.

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele.

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.