Autronic TV křeslo TV-4085 BK2

Pohodlné televizní křeslo s manuálním polohováním je čalouněné příjemnou černou látkou. Polohovat lze pohodlně do vodorovné polohy. Díky... více informací »
Autronic TV křeslo TV-4085 BK2
Značka: Autronic
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pohodlné televizní křeslo s manuálním polohováním je čalouněné příjemnou černou látkou. Polohovat lze pohodlně do vodorovné polohy.
Díky skvělému polstrování Vám bude čas při relaxaci, nebo sledování oblíbeného pořadu, utíkat jako voda. Prostý a vkusný design podtrhuje prošití opěráku. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky.
Díky pevné překližkové konstrukci je křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. Podnož je tvořena čtyřmi plastovými nohami matné černé barvy s 3D dekorem imitujícím masivní dřevo.
Nosnost křesla je až 130 kg.
Šířka sedu: 42 cm
Hloubka sedu: 56 cm
Dodávané v demontu.


Oblíbený produkt Autronic TV křeslo TV-4085 máte možnost sehnat rovnou tady u nás v oblíbené kategorii relaxační! Nyní si můžete pořídit jiné produkty ze zmíněné kategorie snadno online! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Autronic. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Autronic svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!